Emmys 2017: vegeu la llista de nominats i guanyadors!

Emmys 2017: vegeu la llista de nominats i guanyadors!

Stephen Colbert opening monologue 69th Emmy Awards (De Novembre 2018).

Anonim

La nit més gran de TV és aquí! Els Emmys de 2017 estan en marxa oficialment en el Theatre Microsoft de LA, en honor de les millors estrelles i espectacles de l'any passat. L'hoste de la tarda, Stephen Colbert, és l'amfitrió i els presentadors inclouen Oprah Winfrey, Reese Witherspoon, Debra Messing, Riz Ahmed, Tracee Ellis Ross, Nicole Kidman, Anna Faris, Anthony Anderson, Alec Baldwin, Alexis Bledel i Melissa McCarthy.

Bledel i McCarthy ja van guanyar grans a les Arts Creatives Emmys en les seves respectives categories d'Actriu d'Actors Excepcionals el passat cap de setmana, però encara hi ha molts premis per sortir aquesta nit. Consulteu la llista de candidats a continuació i consulteu-la al llarg de tot l'espectacle per esbrinar els guanyadors: actualitzarem aquesta llista tota la nit.

Sèrie de Drama Destacat
Millor Trucada Saul
The Crown
** GANADOR: The Handmaid's Tale
House of Cards
Stranger Things
This Is Us
Westworld

Actriu destacada en una sèrie de drama
Viola Davis, Com salvar-se de l'assassinat
Claire Foy, The Crown
** GANADOR: Elisabeth Moss, The El conte de la mà de la mà
Keri Russell, Els americans
Evan Rachel Wood, Westworld
Robin Wright, Casa de les cartes

Actor destacat en una sèrie de drama
** GUANYADOR: Sterling K. Brown, This Is Us
Anthony Hopkins, Westworld
Bob Odenkirk, Millor Llamada Saul
Matthew Rhys, Els nord-americans
Liev Schreiber, Ray Donovan
Kevin Spacey, House of Cards
Milo Ventimiglia, This Is Us

Sèrie Limitada excepcional
** GANADOR: Big Little Lies
Fargo
Feud: Bette i Joan
Genius
The Night Of

Actor destacat en una sèrie limitada o pel·lícula de televisió
** GUANYADOR: Riz Ahmed, The Ni ght de
Benedict Cumberbatch, Sherlock: The Detective mentider
Robert DeNiro, The Wizard of Lies
Ewan McGregor, Fargo
Geoffrey Rush, Genius < 999>John Turturro,
La nit de Pel·lícula de televisió excepcional

** GUANYADOR:
Mirall negre: Sant Juníper Nadal Dolly Parton de molts colors: Cercle d'amor
L'immortal Life of Henrietta Lacks
Sherlock: El detectiu mentider (obra maestra)
The Wizard of Lies
Actriu destacada en una sèrie limitada o pel·lícula de televisió

Carrie Coon,
Fargo Felicity Huffman,
American Crime ** GUANYADOR: Nicole Kidman,
Big Little Lies Jessica Lange,
Feud: Bette i Joan Susan Sarandon,
Feud: Bette i Joan < 999>Reese Witherspoon, Big Little Lies
Sèrie de comèdia excepcional Atlanta

Black-ish
Master of None
Modern Family
Silicon Valley
Irrompible Kimmy Schmidt < 999>** GUANYADOR:
Veep
Actriu destacada en una sèrie de comèdies
Pamela Adlon, Millors coses

Jane Fonda,
Grace i Frankie Allison Janney,
Mom Ellie Kemper,
Kimbre inquietant Schmidt ** GUANYADOR: Julia Louis-Dreyfus,
Veep Tracee Ellis Ross,
Black-ish Lily Tomlin,
Grace i Frankie Actor destacat en una sèrie de comèdies
Anthony Anderson, ish

Aziz Ansari,
Master of None Zach Galifianakis,
Cistelles ** GUANYADOR: Donald Glover,
Atlanta William H.Macy,
Shameless Jeffrey Tambor,
Transparent Direcció per a una sèrie de varietats
Derek Waters & Jeremy Konner, Historial borratxat

Andy Fisher,
Jimmy Kimmel Live Paul Pennolino,
La setmana passada Aquesta nit amb John Oliver Jim Hoskinson,
La tarda espectacle amb Stephen Colbert ** GUANYADOR: Don Roy King,
Saturday Night Live Escriptura destacada per a una sèrie limitada o pel·lícula de televisió
David E. Kelley, Big Little Lies

** GUANYADOR: Charlie Brooker,
Mirall negre: San Junipero Noah Hawley,
Fargo Ryan Murphy,
Feud: Bette i Joan Jaffe Cohen, Michael Zam i Ryan Murphy,
Feud: Bette i Joan Richard Price i Steven Zaillian,
The Night Of Direcció destacada per a una sèrie de teatre
Vince Gilligan, Millor trucada Saul

Stephen Daldry,
The Crown ** GANADOR: Reed Morano,
The Handmaid's Tale <999 >Kate Dennis, The Handmaid's Tale
Lesli Linka Glatter, Patria
The Duffer Brothe rs, Coses més estranyes
Jonathan Nolan, Westworld
Programa excepcional de competència de la realitat The Amazing Race
American Ninja Warrior Project Runway

RuPaul's Drag Race <999 >Top Chef
** GUANYADOR:
The Voice
Escriptura destacada per a una sèrie de comèdies
Donald Glover,
Atlanta
Stephen Glover, Atlanta

** GANADOR: Aziz Ansari i Lena Waithe,
Mestre de cap Alec Berg,
Silicon Valley Billy Kimball,
Veep David Mandel,
Veep Actriu secundària destacada en un drama
Uzo Aduba, Orange és el nou negre
Millie Bobby Brown, Coses més estranyes

** GUANYADOR: Ann Dowd,
El conte de la donzella Chrissy Metz
This Is Us Thandie Newton,
Westworld Samira Wiley,
The Handmaid's Tale Escriptura destacada per a una sèrie de varietats
Full frontal amb Samantha Bee * * GUANYADOR:
La setmana passada d'aquesta nit amb John Oliver Late Night With Seth Meyers

Saturday Night Live
The Espectacle final amb Stephen Colbert
Direcció destacada per a una sèrie limitada o pel·lícula de televisió ** GUANYADOR: Jean-Marc Vallée,
Big Little Lies
Noah Hawley,
Fargo

Ryan Murphy,
Feud: Bette & Joan Ron Howard,
Genius James Marsh,
The Night Of Steve Zaillian,
The Night Of Actor secundari destacat en una sèrie limitada o una pel·lícula de televisió
Bill Camp, La nit de
Alfred Molina, Feud: Bette i Joan

** GANADOR: Alexander Skarsgard,
Big Little Lies <999 >David Thewlis, Fargo
Stanley Tucci, Feud: Bette i Joan
Michael K. Williams, The Night Of
Actor secundari destacat en una sèrie de comèdies Louie Anderson,
Cistelles ** GANADOR: Alec Baldwin,
Saturday Night Live Tituss Burgess,

Incroyable Kimmy Schmidt
Ty Burrell, Modern Family
Tony Hale, Veep
Matt Walsh, Veep
Escriure per a una sèrie de teatre Joe Weisberg i Joel Fields,
Els americans Gordon Smith,
Millor trucada Saul Peter Morgan,

The Crown
** GUANYADOR: Bruce Miller, The Handmaid's Tale
The Duffer Brothers, Stranger Things
Lisa Joy i Jonathan Nolan, Westworld
Sèrie de sketch de varietat excepcional Billy On The Street
Documental ara! Historial borratxo
Portlandia ** GUANYADOR:

Saturday Night Live
Mostra de Tracey Ullman
Directiu destacada per a una sèrie de comèdies
** GUANYADOR: Donald Glover,
Atlanta
Mike Judge, Silicon Valley
Jamie Babbit,

Silicon Valley
Morgan Sackett, Veep
David Mandel, Veep
Dale Stern, < 999>Veep Actriu secundària destacada en una sèrie limitada o pel·lícula de televisió
Judy Davis, Feud: Bette i Joan
** GUANYADOR: Laura Dern, Big Little Lies
Jackie Hoffman, Feud: Bette i Joan

Regina King,
American Crime Michelle Pfeiffer,
The Wizard of Lies Shailene Woodley,
Big Little Lies Destacat Actriu secundària en sèries de comèdia
Vanessa Bayer, Saturday Night Live
Anna Chlumsky, Veep
Kathryn Hahn, Transparent

Leslie Jones,
Saturday Night Live Judith Light,
Transparent ** GUANYADOR: Kate McKinnon,
Saturday Night Live Acte de suport excel·lent r en una sèrie de drama
Jonathan Banks, Millor trucada Saul
Ron Cephas Jones, This Is Us
David Harbour, Coses més estranyes

Michael Kelly,
House of Cards ** GUANYADOR: John Lithgow,
The Crown Mandy Patinkin,
Homeland Jeffrey Wright,
Westworld Sèrie de varietats de discussió excepcional
Full Frontal Amb Samantha Bee Jimmy Kimmel Live
** GUANYADOR: La darrera setmana d'aquesta nit amb John Oliver
The Last Late Show amb James Corden The Last Show amb Stephen Colbert

Temps real amb Bill Maher
Host destacat per a un programa de Realitat o Competència
Martha Stewart i Snoop Dogg,
Festa de sopar Potluck de Martha & Snoop Gordon Ramsay,
MasterChef Junior
Alec Baldwin,
Joc de partit

Heidi Klum i Tim Gunn,
Project Runway ** GUANYADOR: RuPaul Charles,
RuPaul's Drag Race W. Kamau Bell,
United Shades of America amb W. Kamau Bell Què en penseu dels guanyadors d'aquest any d'Emmy? Fes-nos-ho saber @FeminineClub.com.